Blog

Sarbatoarea Verii

  • septembrie 17, 2014
  • Posted in Blog
  • By admin

Sarbatoarea Verii intr-o scoala Waldorf reprezinta un moment de bucurie pentru intreaga comunitate de dascali, copii si parinti, este un moment ce incununeaza sfarsitul anului scolar si marcheaza trecerea spre o noua etapa in drumul copilului.
Acest filmulet reda putin din atmosfera speciala de la Sarbatoarea Verii a Scolii Libere Waldorf.

Sarbatoarea Verii 2014 - gradi SLW-7
https://www.youtube.com/watch?v=YaBJbdjkRvc

Related Posts

Inscrieri

In cadrul scolii functioneaza cate o clasa pentru fiecare an scolar al ciclului primar, clasele a V-a. a VI-a si a VII-a si doua grupe de gradinita. In prezent se fac inscrieri pentru anul scolar 2019 – 2020. Pentru intrebari legate de scoala, precum si pentru informatii privind procesul de inscriere, va rugam sa ne contactati utilizand informatiile din pagina de contact.